خانه درباره ما ثبت نام ورود تماس با ما

دنیای ایرانیان

شما اینجا هستید : تغذیه و آشپزی بستنی و شیرینی بستنی رولی چیست؟

بستنی رولی چیست؟
بستنی رولی چیست؟

دستگاه بستنی ساز ، دستگاه بستنی ساز رولی تک سینی ، دستگاه بستنی ساز رولی تک سینی تاپینگ ، دستگاه بستنی ساز رولی دو سینی تاپینگ دستگاه هایی هستند که در ایران توسط شرکت آیس رولی تنها شرکت ثبت شده و ثبت کننده دستگاه بستنی ساز رولی تولید میشود. بستنی های رولی که با نام های متفاوتی عرضه میشود ارگانیک بوده و برای سلامت بسیار مفید میباشد .بستنی های رولی  توسط دستگاه های بستنی ساز رولی تهیه میشود.

بستنی رولی چیست؟

این بستنی نوعی بستنی دست ساز به شمار میرود. روش ساخت این بستنی به این شکل میباشد که  ابتدا  بسته به طعمی که مشتری تقاضا نموده است مواد که میتواند تکه های میوه ، آجیل ، شکلات ، بیسکویت، کیک  ، یا هر چیز دیگر را روی سینی برودتی  دستگاه گذاشته سپس مایع مخصوص بستنی را نیز به آن اضافه میکنیم .

سپس با کاردک شروع به ترکیب و خرد کردن مواد میکنیم که در واقع این کار سبب مخلوط شدن میوه یا طعم فوق با مایه بستنی میگردد و مایع شروع به یخ زدن میکند که در واقع بستنی در حال آماده شدن میباشد بعد از آن مواد را بروی صفحه دستگاه بستنی رولی به صورت یک لایه نازک تخت نموده و شروع به رول نمودن لایه با کاردک مینمائیم که برشها به شکل لوله ای شکل یا رول شکل در میایند.

در ادامه میتوان در هنگام سرو برای مشتری از تکه های میوه ،آجیل یا، ،شکلات وبیسکویت برای تزئین آن بهره برد.

اما خواستگاه این بستنی کشور تایلند بوده و با توجه به طعم,تازه بودن و نوع تولید،این  بستنی با اغبال مناسبی در کشورهای دیگر روبرو شده و با توجه به عدم وجود و عرضه آن در کشور ما، گروه صنعتی آیس رولی بر آن شده که با ساخت و طراحی دستگاه بستنی رولی  و تحویل آن به مشتریان خدمتی به هموطنان کند.

همچنین خواهید خواند:

طرز تهیه بستنی رولی - بستنی تایلندی - آشپزی و تغذیه - اسرار خانه داری خواص خوراکیها تجارت و اقتصاد - سلامت  -  علم و فناوری -  

قیمت دستگاه بستنی ساز - فروش دستگاه بستنی ساز - دستگاه بستنی ساز رولی - دستگاه بستنی ساز 

 

 

تعداد بازدید از این صفحه : 1067 ساعت و تاریخ انتشار : 02 : 45 : 50 1396/8/6


آخرین مطالب مشابه

بستنی رولی - دستگاه بستنی ساز رولی رول بستنی چیست آیا خوردن بستنی در پاییز و زمستان مفید است ؟ مواد اولیه بستنی چیست و چگونه مخلوط بستنی را تهیه میکنند شکلات اسنیکرز (Snickers) ارزش غذایی بستنی دستگاه بستنی ساز رولی و طرز تهیه بستنی رولی با آن فوائد بستنی - خواص بستنی خواص نوتلا - نوتلا در بستنی کاردکی سس شکلات هرشیز

شما هم نظر بدهید


جدیدترین مطالب

مطالب پیشنهادی