خانه درباره ما ثبت نام ورود تماس با ما

دنیای ایرانیان

شما اینجا هستید : تغذیه و آشپزی بستنی و شیرینی طرز تهیه بستنی رولی

طرز تهیه بستنی رولی
طرز تهیه بستنی رولی

مراحل تهیه بستنی رولی

بستنی رولی را توسط دستگاه بستنی ساز ، دستگاه بستنی ساز رولی تک سینی ، دستگاه بستنی ساز رولی تک سینی تاپینگ ، دستگاه بستنی ساز رولی دو سینی تاپینگ  تهیه میکنند. بستنی کاردکی یا فیتیله ای که با دستگاه بستنی ساز رولی تهیه میشود طعم ، مزه و شکل های بی نظیری دارد .دستگاه بستنی ساز رولی در کشور ما توسط شرکت آیس رولی، تنها شرکت ثبت شده و ثبت کننده دستگاه بستنی ساز رولی در ایران، تولید میشود  بستنی های رولی که با نام های متفاوتی عرضه میشود ارگانیک بوده و برای سلامت بسیار مفید میباشد در بستنی رولی به جای استفاده از طعم دهنده ها و همچنین رنگ های مصنوعی از میوه ها ، آجیل ، شکلات ، بیسکویت ، کیک و ... برای ایجاد رنگ و طعم استفاده میشود که علاوه بر طعم بی نظیر و باعث میشود که این بستنی از نظر زیبایی و شکیل بودن بسیار فوق العاده شود . بستنی رولی با نام بستنی کاردکی ، بستنی فیتیله ای ، بستنی هزار مزه ، بستنی تایلندی در بازار عرضه میشود.

طرز تهیه بستنی رولی

مایع بستنی را که از شیر و پودر قند و استابلایزر (ثعلب) آماده شده است پس از خنک شدن به مقدار دلخواه بر روی سینی دستگاه بستنی ساز آیس رولی ریخته و با هر میوه ای که مورد نظرتان هست میکس کرده و با استفاده از کاردک بر روی صفحه دستگاه پهن نموده و سپس آن را بصورت رول با شوک دادن به دستگاه از روی سینی جمع کنید و با انواع تنقلات و میوه‌ها و سس های طعم دار  بستنی را تزیین کرده و طعمی نو را با بستنی هزار مزه آیس رولی تجربه کنید.

برای دیدن نمونه های دستگاه بستنی ساز و همچنین گالری فیلم طرز تهیه بستنی رولی کلیک نمایید.

 
 
تعداد بازدید از این صفحه : 2539 ساعت و تاریخ انتشار : 02 : 06 : 40 1396/8/6


آخرین مطالب مشابه

بستنی رولی - دستگاه بستنی ساز رولی رول بستنی چیست آیا خوردن بستنی در پاییز و زمستان مفید است ؟ مواد اولیه بستنی چیست و چگونه مخلوط بستنی را تهیه میکنند شکلات اسنیکرز (Snickers) ارزش غذایی بستنی دستگاه بستنی ساز رولی و طرز تهیه بستنی رولی با آن فوائد بستنی - خواص بستنی خواص نوتلا - نوتلا در بستنی کاردکی سس شکلات هرشیز

شما هم نظر بدهید


جدیدترین مطالب

مطالب پیشنهادی