خانه درباره ما ثبت نام ورود تماس با ما

دنیای ایرانیان

شما اینجا هستید : تغذیه و آشپزی بستنی و شیرینی بستنی رولی - بستنی تایلندی

بستنی رولی - بستنی تایلندی
بستنی رولی - بستنی تایلندی

بستنی رولی یا رول بستنی تایلندی

بستنی رولی یا بستنی کاردکی توسط دستگاه بستنی ساز تولید میشود. دستگاه بستنی ساز رولی  خود به چند مدل دستگاه بستنی ساز رولی تک سینی ، دستگاه بستنی ساز رولی دو سینی با تاپینگ آیس رولی ، دستگاه بستنی ساز رولی تک سینی با تاپینگ آیس رولی  در بازار عرضه میشود بستنی کاردکی که با دستگاه بستنی ساز رولی تهیه میشود  درطعم و شکل های بی نظیر و متفاوت به هموطنان عرضه میشود .

 بستنی رولی در کشور تایلند ابداع شده و مورد استقبال شدید مردم قرارگرفته است و درکشورهای گوناگون در حال گسترش میباشد.این بستنی خوشمزه در حضور مشتری ،توسط دستگاه بستنی ساز تهیه میشود. به این صورت که شیر و انواع میوه های تازه در سینی استیل درستگاه بستنی ساز که درمای آن منفی 30درجه میباشد با هم مخلوط شده و در عرض چند دقیقه تبدیل به بستنی میشود این مواد توسط اپراتور دستگاه روی سینی پهن و تسط کاردک به صورت رول در آمده و در ظرف گذاشته مییشود این بستنی رولی بسیار خوشمزه را میتوان با تکه های میوه ، آجیل ، شکلات ، کیک و... تزیین کرد .

مزایای بستنی رولی:
همانطور که میدانید بستنی های میوه ای موجود در بازار اغلب با اسانس میوه و طعم دهنده ها تهیه میشود ولی در این بستنی از میوه های تازه استفاده میشود .
دراین بستنی ، مشتری میتواند میوه ،شکلات ، بیسکویت و ... را انتخاب نماید و فروشنده طبق خواست ایشان  بستنی را با آن طعم آماده  کند. 
باتوجه به اینکه این بستنی درحضور مشتری آماده میشود ، دیدن صحنه آماده شدن بستنی توسط مشتری جالب و سرگرم کننده است.

تعداد بازدید از این صفحه : 810 ساعت و تاریخ انتشار : 01 : 41 : 06 1396/8/6


آخرین مطالب مشابه

بستنی رولی - دستگاه بستنی ساز رولی رول بستنی چیست آیا خوردن بستنی در پاییز و زمستان مفید است ؟ مواد اولیه بستنی چیست و چگونه مخلوط بستنی را تهیه میکنند شکلات اسنیکرز (Snickers) ارزش غذایی بستنی دستگاه بستنی ساز رولی و طرز تهیه بستنی رولی با آن فوائد بستنی - خواص بستنی خواص نوتلا - نوتلا در بستنی کاردکی سس شکلات هرشیز

شما هم نظر بدهید


جدیدترین مطالب

مطالب پیشنهادی