خانه درباره ما ثبت نام ورود تماس با ما

دنیای ایرانیان

شما اینجا هستید : خانواده مقالات ازدواج و زناشویی چگونه قلب همسرتان را تصاحب کنید؟

چگونه قلب همسرتان را تصاحب کنید؟
چگونه قلب همسرتان را تصاحب کنید؟

عوامل بسیاری مودت و الفت در خانه را افزایش می دهد، عواملی که به ظاهر مهم به نظر نمی رسد ولی در عمل بسیار تاثیرگذار است. در ادامه به بیان نکاتی می پردازیم که با رعایت آن ها می توانید ارتباط بهتری با همسرتان برقرار کنید و صمیمیت را در روابط میان خود و همسرتان افزایش دهید:

برای تصاحب قلب همسرتان روش های زیر را امتحان کنید برای تصاحب قلب همسرتان او را با القاب نیکو خطاب قرار دهید صدا زدن همسر، بهتر است با القابی انجام پذیرد که بیشتر می پسندد.

گاهی اوقات برخی از ما در گفت و گوهای روزانه اصلا نامی از همسرمان به زبان نمی آوریم، به بار عاطفی این جملات که همگی یک معنا دارند توجه کنید:

* پنجره اتاق رو ببند * علی! پنجره اتاق رو ببند * علی آقا! پنجره اتاق رو ببند * علی آقا، عزیزم! پنجره اتاق رو می بندی لطفا؟

برای تصاحب قلب همسرتان از او استقبال کنید و به بدرقه وی بروید با پیشی گرفتن در سلام کردن به همسرتان، به استقبال وی بروید و با وی دست دهید و او را در آغوش بگیرید. همچنین به هنگام خروج از منزل، وی را بدرقه کنید. این کار صفا و صمیمیت در ارتباطتان را افزایش می دهد.

برای تصاحب قلب همسرتان آراسته باشید و به او محبت کنید در حضور همسرتان مرتب باشید و با لباس هایی زیبا ظاهر شوید. استفاده از عطر و اسپری خوشبوکننده نیز بسیار مورد تاکید است.

فراموش نکنید که لازمه یک زندگی پایدار، محبت است. رفتار، گفتار و تمام اعمال زوجین در افزایش و کاهش محبت موثر است؛ بنابراین از رفتار و گفتارتان مراقبت کنید. نوشتن نامه های پرمهر و محبت، تاثیرات مثبتی در افزایش محبت و هرچه گرم تر شدن کانون خانواده تان دارد. باید توجه کرد که محبت باید به زبان آورده شود و اینگونه، باعث افزایش محبوبیت می شود.

برای تصاحب قلب همسرتان نیاز ها و علایق او را شناسایی کنید فهرستی از علایق و نیازهای همسرتان تهیه کنید. این کار رمز ورود شما به قلب همسرتان است، چرا که همه انسان ها به علایق و نیاز هایشان وابستگی دارند. آگاهی از علایق ونیازهای منطقی همسر و تلاش برای تامین به موقع و مناسب آن ها بذر محبت و علاقه را در دل او خواهد کاشت.

برای تصاحب قلب همسرتان صداقت داشته باشید ایجاد اعتماد یکی از چالش های اساسی در هر نوع رابطه و به خصوص در رابطه زوجی محسوب می شود؛ به طوری که صداقت در گفتار و عدالت در رفتار، نقش مهمی در اعتمادسازی در رابطه زناشویی بازی می کند. ابراز احساسات را در همسرتان تقویت کنید احساسات همسرتان را ببینید و به آن ها جواب مناسب دهید و با همدلی، به همسرتان در ابراز احساساتش کمک کنید. همدلی یعنی خود را در موقعیت همسرتان قرار دهید و احساسات وی را درک کنید و در آن احساسات، با او مشارکت داشته باشید. با این کار پیوندی بر پایه اعتماد شکل خواهد گرفت.

تعداد بازدید از این صفحه : 1891 ساعت و تاریخ انتشار : 00 : 00 : 00 -622/10/10


آخرین مطالب مشابه

چگونه قلب همسرتان را تصاحب کنید؟ ازدواج فامیلی و ضرورت مشاوره پزشکی قبل از ازدواج تفاهم در زندگی زناشویی چگونه دوستی را به ازدواج تبدیل کنیم؟ عشق, صبر و گذشت مشاجره ی مرد با همسرش راههای شخصیت شناسی نامزد مراسم بله برون واقع بینی های قبل از ازدواج دانستنیهای قبل از عاشق شدن

شما هم نظر بدهید


جدیدترین مطالب

مطالب پیشنهادی