>> مذهبی >> حکایات عبرت آموز >> داستانی عبرت انگیز

 داستانی عبرت انگیز

داستانی عبرت انگیز


هر چه خواهی کن؛ هر چه بکنی، همان را خواهی دید " پسر جوان فاسد الاخلاقی که از قبل با دختری جوان آشنا شده بود و توانسته بود او را گام به گام بفریبد و وانمود کند که از عشق او آب می‌شود و قلبش بدون او تاب و تحمل ندارد… بالأخره توانست آن دختر را رام کند و او را فراچنگ آورد تا کامش را از او بر گیرد. دختر جوان را دعوت کرد تا روز شنبه هفته‌ ای آینده رأس ساعت پنج در مکانی بسته و فضایی رمانتیک با هم گفتگویی داشته باشند.

دختر جوان نیز موافقت کرد و روز موعود فرا رسید. پسر جوان در خانه‌اش به انتظار نشسته بود و با دیگر دوستانش هم تماس گرفته و آن‌ها را از قصه‌ ای این دختر با خبر کرد. دقایقی به ساعت پنج مانده بود که مادرش زنگ زد و گفت: زود بیا خانه که حال پدرت خوب نیست. مجبور شد از دوستانش جدا شود؛ البته به آنان گفت: هنگامی که آن دختر آمد، شما کار خود را انجام دهید، من میروم و به پدرم سری میزنم.. از خانه بیرون شد و دوستانش را در انتظار آمدن دختر جوان ترک کرد. ساعت پنج رسید و دختر نیز وارد شد. این گرگ‌های بی وجدان همگی بر او تاخته به تجاوزش پرداختند.

انگهی خانه را ترک نموده و او را در حالت بیهوشی رها کردند… در همین حین که این حادثه به وقوع می‌پیوست، پسر جوان پیش پدر رسید تا از حالش اطمینان حاصل کند؛ مادرش به سویش آمد و گفت: چرا خواهرت را با خود نیاوردی؟ گفت: خواهرم؟ از کجا همراه من بیاید؟ مادر گفت: او را فرستاده بودیم تا تو را بیاورد؛ تو که تلفن‌ های ما را جواب نمی‌دادی.. جواب به سرعت از خانه‌ ای پدری خارج شده و دوان دوان خود را به خانه‌ ای خویش رساند… ناگهان خواهرش را دید که در خانه‌اش مورد تجاوز قرار گرفته و از حال رفته است.. هان که خودش حیله گر، ترتیب دهنده و همه کاری این ماجرا بود و قربانی هم نزدیک‌ترین انسان به او … او خواهرش بود.

{كَذَلِكَ يُرِيهِمُ اللَّهُ أَعْمَالَهُمْ حَسَرَاتٍ عَلَيْهِمْ } [البقرة: 167]

این چنین خداوند کردارهایشان را به صورت حسرت زایی به آنان نشان می دهد.

_ نتیجه : این قول رسول الله صلى الله علیه وسلم را به یاد داشته باشید: ای فرزند آدم! هر چه خواهی کن؛ هر چه بکنی، همان را خواهی دید. دیر یا زود رُخ این مظالم به سوی خودت خواهد بود.. پس نسبت به کردار هایت از الله بترس که همگه كار هايت به سوی خودت باز خواهند گشت.

تعداد بازدید از این مطلب: 1137


آخرین مطالب مشابه

 دنیای ایرانیان
مطالب برگزیده
* فوائد روزه * Auto Run چیست و چگونه به وجود می آید؟ * شربت ‌های سنتی مناسب برای روزهای گرم * 20 خاصیت دارویی معجون سیاه دانه و عسل * یک شاخه رزماری یک دنیا خاصیت * اسامی قرآن در قرآن و احادیث نبوی * فشار خون بالا,علل و عوامل خطر * نوشیدن آب یخ باعث خستگی می‌شود * طرز تهیه جواهر پلو * 6 سبزی که پخته شان مغذی تر است * آن كيست كه بر من مسلط شود؟ * تخمه‌ی کدو * عظمت شب قدر * خواص میوه خربزه یا بطیخ * طرز تهیه شامی پوک * ۷ مرحله بالا بردن امنیت شبکه‌های Wi – Fi * تازه های تست روان شناسی * تلاش محققان ایرانی برای درمان ضایعات عصبی با فناوری نانو * امگا3 و تاثیرآن بر چشم * آیا می دانید ؟ * خواص موز * بوستان بانوان نرگس * خواص آویشن * جملات زیبا و آموزنده از بزرگان جهان(1) * آموزش و طرز تهیه کباب کوبیده * خواص هل؛ دانه معطر * کاهش قند خون با مصرف تخم شنبلیله * جوان خائف و مرد عابد * سم کشنده ی بوتولیسم * طرز تهیه موس نارگیلی یک دسر مقوی * باغ ایرانی * 12فرمان خودمراقبتی نوجوانان برای پیشگیری از اچ.آی.وی/ ایدز * یازده حق برای زنان در قرآن * این خوردنی ها پوست تان را نابود می کند * طرز تهیه مربای توت فرنگی * پارک ساعی * زیباترین الگوی یک زندگی آسمانی * گیاهان مفید برای کاهش فشارخون * خواص نوتلا - نوتلا در بستنی کاردکی * طرز تهیه بورک با برگ کلم * غنی ترین منابع غیر لبنی کلسیم * چهل حدیث در مورد حجاب زن و مرد * دانستنیهای کوتاه و جالب در مورد مغز * شیرینی مارمالادی * چند نشانه سرطان که جدی گرفته نمیشود * 10 عادت غلطی که به قلب آسیب می زنند * چه نوع عینک آفتابی ای برای کودکانمان بخریم؟ * خواص بادام هندي * خواص درمانی چغاله بادام * گلابی * خواص توت * خواص بی نظیر پیاز * بوستان نوروز * نشانه‌های فساد ماست چیست؟ * آثار پيوند با اهل بيت * اسباب‌کشی از هارد قدیم به هارد جدید * سخنان دکتر علی شریعتی(2) * طرز تهیه دسر خامه وقهوه با آگار آگار * طرز تهیه ی خورشت قرمه سبزی * نکاتی درباره سلامت مردان * کمکهای اولیه هنگام حوادث خانه تکانی * پیشگیری سرطان پروستات با گوجه فرنگی * نحوه تمیز کردن لوسترهای کریستالی * عشق, صبر و گذشت * خصوصیات بستنی خوب * شعور و نطق موجودات‏ * طرز تهیه یک ژله بستنی خوشمزه,یک دسر تابستانی * جاذبه های گردشگری استان خوزستان * بستنی زغالی و تاثییر آن بر داروها * بوستان آب و آتش