خانه درباره ما ثبت نام ورود تماس با ما

دنیای ایرانیان

شما اینجا هستید : فناوری مقالات تکنولوژی زیردریایی شیک شرکت فراری به شکل خودرو سواری

زیردریایی شیک شرکت فراری به شکل خودرو سواری
زیردریایی شیک شرکت فراری به شکل خودرو سواری

در طرحی نوآورانه شرکت خودروسازی فراری یک زیردریایی در قالب شکل یک خودروی واقعی طراحی کرده است. به گزارش خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران، شرکت فراری در نظر دارد یک نوع زیر دریایی شبیه به خودرو تولید کند که تا عمق 300 فوتی می تواند در زیر آب به حرکت بپردازد.

گفتنی است، هزینه خرید این خودروی منحصر بفرد براساس برآوردها در حدود یک میلیون یورو برآورد شده است. بررسی ها نشان می دهند، این خودرو دو نفره است و 7.2 متر طول دارد و می تواند با سرعت 4 متر در ساعت در زیر آب حرکت کند. در بدنه این خودرو شش موتور پیشران تعبیه شده است و می تواند برای مدت 6 ساعت ذخیره انرژی برای حرکت در زیر آب را فراهم کند.

از جمله قابلیت های دیگر این خودروی زیر دریایی صندلی های چرمی، طراحی فوق العاده زیبا و همینطور سیستم تهویه مطبوع هوا است. شرکت خودروسازی فراری اعلام کرده است که این خودرو به واسطه چراغ های زیر‌ آبی قوی در بدنه‌اش می تواند سطح زیر آب را به طور کامل روشن کند. زیردریایی شیک شرکت فراری به شکل خودرو سواری + تصاویر این خودرو دارای یک صفحه نمایش لمسی برای کنترل و هدایت در زیر آب است و کاملا شبیه به یک خودروی فراری عادی ساخته شده است. طراحی استثنایی این خودرو کاربران را قادر می سازد یا بر روی سطح آب و یا در زیر آب به صورت زیر دریایی از این وسیله استفاده کنند.

 

تعداد بازدید از این صفحه : 1434 ساعت و تاریخ انتشار : 00 : 00 : 00 -622/10/10


آخرین مطالب مشابه

معنی علائم روی برچسب مواد غذایی قیمت دستگاه بستنی ساز - فروش دستگاه بستنی ساز علائم روی مواد غذایی نشانه چیست؟ دستگاه بستنی ساز سنگ سرد آموزش کامل نصب و ترفند های تلگرام رمز عبوری که هرگز فاش نمیشود چگونه به فتوشاپ فونت اضافه کنیم چگونه حافظه ی گوشی های اندروید خود را بیفزایم؟ فواید و مضرات استفاده از اینترنت قفل کردن صفحه کلید بدون نرم افزار

شما هم نظر بدهید


جدیدترین مطالب

مطالب پیشنهادی