خانه درباره ما ثبت نام ورود تماس با ما

دنیای ایرانیان

شما اینجا هستید : فناوری مقالات تکنولوژی طراحی و ساخت کیت تشخیص زود هنگام سرطان

طراحی و ساخت کیت تشخیص زود هنگام سرطان
طراحی و ساخت کیت تشخیص زود هنگام سرطان

توسط پژوهشگران کشور محقق شد طراحی و ساخت کیت تشخیص زود هنگام سرطان پژوهشگران کشور موفق به طراحی و ساخت کیت تشخیص زود هنگام سرطان شدند.

طیبه قدس الهی موسس شرکت دانش بنیان در گفتگو با خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران گفت: پژوهشگران این شرکت موفق به ساخت نانوسنسور کیت 35 کاناله و دستگاه lspr برای تشخیص زود هنگام بیومارکرهای سرطانی شدند که توسط این کیت می‌توان بیومارکرهای سرطان در سرم خونی که از اهمیت بسیار بالایی را برخوردارند را تشخیص داد.

وی افزود: با استفاده از این کیت می‌توان نوع بیماری، درمان و عدد پیش آگهی و احتمال بقا بیماران و در برخی موارد یافتن افراد پرخطر را مشخص کرد. قدس الهی تصریح کرد: کاربر با استفاده از این کیت می‌تواند به کمک یک رایانه تست و آنالیز هر یک از کانالها را به راحتی کنترل کند.

چنانچه استفاده از روشهای حساس‌تر در تشخیص سرطان می‌تواند در تشخیص دقیق و زودهنگام بیماری، هزینه‌های درمان و معالجه را کاهش داده و امید معالجه را افزایش یابد، بنابراین با استفاده از این کیتهای 25 کاناله می‌توان سرطان و مراقب موثر بعد از عمل جراحی را در مراکز تشخیص طبی و کلینیکها تشخیص داد.

تعداد بازدید از این صفحه : 1373 ساعت و تاریخ انتشار : 00 : 00 : 00 -622/10/10


آخرین مطالب مشابه

معنی علائم روی برچسب مواد غذایی قیمت دستگاه بستنی ساز - فروش دستگاه بستنی ساز علائم روی مواد غذایی نشانه چیست؟ دستگاه بستنی ساز سنگ سرد آموزش کامل نصب و ترفند های تلگرام رمز عبوری که هرگز فاش نمیشود چگونه به فتوشاپ فونت اضافه کنیم چگونه حافظه ی گوشی های اندروید خود را بیفزایم؟ فواید و مضرات استفاده از اینترنت قفل کردن صفحه کلید بدون نرم افزار

شما هم نظر بدهید


جدیدترین مطالب

مطالب پیشنهادی